Potřebujete rychle půjčit? Stačí kliknout na obrázek, vyplnit jednoduchý formulář a my Vám zprostředkujeme více nabídek od našich finanních parnerů s jednoho místa díky jenomu formuláři a Vy si vyberete sami tu nejlepší půjku pro Vás. Nemusíte hledat a únavně vypisovat více formulářů a žádostí. 

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK PRO VÍCE INFO A VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE. 


Potřebujete půjčit před výplatou? Přišly nečekané výdaje před výplatou a potřebujete půjčit? Stačí kliknout na obrázek, vyplnit formulář a my Vám zprostředkujeme rychle nabídky na dlouhodobé půjčky.. 

VÍCE NFO A ZAŽÁDÁNÍ JEDNÍM FORMULÁŘEM O VÍCE NABÍDEK NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 


  • Půjčka v rozmezí 500 Kč – 22 000 Kč
  • Splatnost 5 až 31 dní
  • První půjčka až 10 000 Kč
   • Celý proces lze vyřídit přes internet. Půjčku si tak vyřídíte odkudkoliv.
   • Vyřízení žádosti do 60 minut
   • Vyplacení peněz do 10 minut od schválení
   • Bez registrů
  • VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOST ZAŽÁDAT PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK.

ZONKY - lidé půjčují lidem, s přehledem a klidem. Půjčky od 20 000 do 500 000,- s úrokem již od 3,99%.
 
VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDÁNÍ NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 

 


Půjčka od České spořitelny nabízí online až 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na cokoli a bez zajištění. Peníze přitom můžete mít na svém účtě již do 15 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i 15 měsíčních splátek. Půjčte si až na dobu 10 let, a to s výhodnou úrokovou sazbou už od 6,9 %.
VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDÁNÍ PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 

 


NEBANKOVNÍ PŮJČKA NA ÚČET

 

Vyplňte nezávaznou on-line žádost a do 30 minut můžete mít peníze na účtě. PŮJČÍME 20 000 - 100 000,- AŽ NA JEDEN ROK, ODMĚNY ZA VČASNÉ SPLÁCENÍ. 

VÍCE INFORMACÍ A ZAŽÁDÁNÍ PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK.

 


  • Rychlá půjčka od 3 000 Kč až do 10 000 Kč
  • Splatnost půjčky do 30 dní
  • Nízký úrok od 0,25 % pro věrné klienty
  • Jedná se o nebankovní finanční společnost nabízející půjčku, kterou můžeme označit za rychlou půjčku, krátkodobou půjčku či online půjčku.
 • VÍCE INFO A MOŽNOST SJEDNÁNÍ PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 


Švýcarská půjčka

Peníze do 5 minut.

Půjčíme vám 3 000 – 10 000 Kč až na 30 dní s možností odložení.


Švýcarská půjčka
Dva doklady totožnosti, bankovní účet a mobil.

Nechceme po vás žádné zbytečnosti. Připravte si dva platné doklady totožnosti, přístup k vašemu bankovnímu účtu a mobilní telefon.

 
Výhodná půjčka pro podnikatele, OSVČ, živnostníky - 5 000 až 30.000 Kč na 12 měsíců - Individuální posouzení každé žádosti. 
 
Stačí kliknout na obrázek a zažádat. 

 


Rychlá půjčka - Je výborným řešením pro překlenutí dočasných finančních problémů. Půjčka až 15 000 za pár minut. 

VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDÁNÍ PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 


Půjčka Kamali je internetová služba, která se zabývá rychlou nebankovní půjčkou před výplatou, ve výši 1.000 až 10.000 Kč (opakované až 15.000 Kč). Splatit půjčku včetně poplatku za jeho poskytnutí (pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku!) je nutné do 30 dnů nebo je možné splátky až 5x odložit (celkem tedy až 150 dní splatnosti). Bez ručitele, bez dokládání příjmů, bez papírů.
 
VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDAT PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 

 


Půjčka až 20.000 Kč na 30 dní. Pro nové zákazníky půjčka až 8.000 Kč bez poplatků!
VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDAT PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 

 


Via SMS nabizi rychle a kratkodobe pujcky prostrednictvim internetu a mobilnich telefonu obcanum Ceske republiky. Tyto uvery lze poridit velmi rychle a jsou vhodne jak pro pokryti necekanych vydaju, tak pro bezne vydaje. Vyhodou pujcek spolecnosti Via SMS je rychlost jejich vyřízeni.
VÍCE INFO A MOŽNOST SJEDNAT S POHODLÍDOMVA NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK.

 


Ferratum CZ nabízí rychlou půjčku před výplatou - zákazník může on-line zažádat o půjčku 500 až 10.000 Kč. Půjčka je bez ručitele, bez dokazování příjmů i bez osobní schůzky. Splatnost půjčky je 21-30 dní.
VÍCE INFO A MOŽNOST AŽÁDÁNÍ S POHODLÍ DOMOVA NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. 

 


Nebankovní půjčky ACEMA. Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. je nejvýznamnějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. Vedoucí pozici na trhu si buduje již 16 let. V roce 2012 společnost ještě více posílila vstupem zahraničního investora a dostala nový název ACEMA Credit Czech, a.s. S novou vizáží společnosti je spojená i výrazná pozitivní změna v oblasti služeb klientům. Společnost upravila své produkty, tak, aby byly ještě přístupnější a atraktivnější pro daleko širší okruh žadatelů o úvěr.
VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDAT PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK