Online porovnávač půjček od bankovních i nebankovních společností. Stačí kliknout na obrázek, zdarma porovnat půjčky jednoduchým formulářem a zdarma zažádat o vhodnou půjčku pro Vás. Můžete díky jednomu formuláři zažádat i o více půjček najednou.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Credit Limit funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme až 25.000 Kč na klientův účet a jen na něm záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátí zpět. Žádné poplatky za prodloužení, žádné smluvní pokuty, možnost splátek zdarma. Noví klienti mohou napoprvé čerpat 9.000 Kč, stávající zákazníci Ferratum Bank až 25.000 Kč.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Půjčka až 20.000 Kč na 30 dní. Pro nové zákazníky půjčka až 8.000 Kč bez poplatků! Stačí kliknout na obrázek a zdarma zažádat.


Ferratum CZ nabízí rychlou půjčku před výplatou - zákazník může on-line zažádat o půjčku 500 až 10.000 Kč. Půjčka je bez ručitele, bez dokazování příjmů i bez osobní schůzky.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Coolcredit poskytuje rychlé online půjčky na profesionální a férové úrovni.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Emma´s Credit nabízí 3000 Kč na účet do 30 minut a až 7000 Kč stávajícím zákazníkům.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Rychlá půjčka před výplatou. Schválení do 10 min. Peníze do 24 hodin. Smluvní dokumentace předem

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Společnost Pronto Credit s.r.o. nabízí možnost rychlé nebankovní půjčky od 5 000 Kč do 100 000 Kč. Půjčku je snadné vyřídit přes internet bez zbytečného papírování, bez nutnosti ručitele a osobních schůzek. Stačí kliknout na obrázek a zažádat s pohodlí Vašeho domova.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Creditportal poskytuje rychlé online půjčky bez zbytečných průtahů a skrytých poplatků

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Popis:

Online půjčka od Profi Credit je přesně pro ty kteří potřebují peníze ihned. Půjčku je snadné vyřídit přes internet, a pokud jsou všechny dokumenty v pořádku, do 24 hodin jsou finanční prostředky odeslány bankovní účet. Půjčka může být v rozsahu 4 999 - 166 000 Kč

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 


Nebankovní půjčka Provident CZ nabízí možnost rychlé půjčky - zákazník může on-line zažádat o půjčku 2.000 Kč až 80.000 Kč. Půjčka je bez ručitele, bez nahlížení do registru dlužníků a nejsou zde žádné skryté poplatky.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Půjčka Home Credit CZ - HomeCredit půjčka je půjčka na cokoli od 10 000 Kč do 200 000 Kč bez nutnosti ručitele. Vyřízení půjčky je zdarma a je možné ji do 1 měsíce zrušit. 

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 

 


Půjčka VitaCredit - VitaCredit úvěr je půjčka ručená nemovitostí pro fyzické osoby od 50.000 Kč do výše 50% ceny nemovitosti. Vyřízení úvěru je jednoduché a rychlé. K získání úvěru není třeba nadbytečných potvrzení, ručitelem může být i jiná osoba. Vhodné na vyplacení exekucí nejen na  nemovitosti a pod.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 

 


Půjčka od České spořitelny nabízí až 700 000 Kč, individuálně až do výše 2 500 000 Kč na cokoli a bez zajištění. Peníze přitom můžete mít na svém účtě již do 5 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžete ušetřit i 10 měsíčních splátek. Půjčte si až na dobu 7 let, a to s výhodnou úrokovou sazbou už od 6,9 %.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Via SMS nabizi rychle a kratkodobe pujcky prostrednictvim internetu a mobilnich telefonu obcanum Ceske republiky. Tyto uvery prevazne ve vysi do 5000 Kc lze poridit velmi rychle a jsou vhodne jak pro pokryti necekanych vydaju, tak pro bezne vydaje. Vyhodou pujcek spolecnosti Via SMS je rychlost jejich vyrizeni.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


VATAonline je český internetový poskytovatel malých, rychlých a transparentních půjček. Naším zákazníkům pomáháme vyřešit problém s nečekanými finančními výdaji či krátkodobými finančními potížemi. Bez zbytečného papírování, dlouhého telefonování a osobních schůzek klientům během pár minut můžeme poskytnout až 4 999 Kč.

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Nebankovní půjčky ACEMA. Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. je nejvýznamnějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. . S novou vizáží společnosti je spojená i výrazná pozitivní změna v oblasti služeb klientům. Společnost upravila své produkty, tak, aby byly ještě přístupnější a atraktivnější pro daleko širší okruh žadatelů o úvěr.

PŮJČKY OD 100 000,- DO 10 000 000,-

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK


Dlouhodobé půjčky - kaskáda CPL
STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 

 


Krátkodobé půjčky - kaskáda CPL
STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 

 


Výhodná půjčka pro podnikatele, OSVČ, živnostníky - až 30.000 Kč na 12 měsíců - Individuální posouzení každé žádosti
STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 


Rychlá půjčka - velké půjčky CPA
STAČÍ VYPLNIT FORMULÁŘ

 

 


Expres půjčka 20 000 – 800 000 Kč, při sjednání online až 300 000 Kč až na 120 měsíců. Volitelná doba splácení. Peníze na účtu do 5 min od podpisu smlouvy. Bez poplatků za poskytnutí půjčky a vedení účtu.
STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK

 


Půjčky s přehledem a s klidem, kde lidé půjčují lidem od 20 000,- do 500 000,- kč najdete po klinutí od obrázek, kde najdete i více informací.


bannery-brand-red-zena-300x250-1498804594.png