Konsolidací půjček s Home Credit můžete měsíčně uspořit až několik tisíc korun. Sloučením úvěrů získáte nejen nižší úrokovou sazbu, ale také výhodnější podmínky. S Home Credit můžete sloučit všechny typy finančních půjček od spotřebitelských úvěrů, přes nebankovní půjčky, kontokorent až po kreditní karty až do výše 600.000 Kč!

KLIK NA OBRÁZEK PRO VÍCE INFO A MOŽNOST ZAŽÁDAT ODKUDKOLI - NEMUSÍTE DO BANKY ČEKAT AŽ NA VÁS PŘÍJDE ŘADA A ZAŽÁDEJTE ROVNOU PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK.

 

KONSOLIDACE OD ČESKÉ SPOŘITELNY

Česká spořitelna nabízí sloučení půjček od 20 000 až do výše 2 500 000 Kč na cokoliv a bez zajištění. Peníze si nyní můžete půjčit se skvělou úrokovou sazbou od 6,9 % ročně díky řádnému splácení, a to až na 10 let.

 ZAŽÁDEJTE PŘÍMO DÍKY VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE A ODEŠLETE FORMULÁŘ A PŮJČÍ VÁM I VÍC - SPLATÍ ZA VÁS PŮJČKY A KREDITNÍ KARTY PLUS ZAŠLE DALŠÍ ČÁSTKU NA VÁŠ ÚČET. 

 

Nebankovní půjčka
 
V bance Vám nepůjčili? 
 
Půjčka, bez nahlížení do registru dlužníků, kde vyplatí Vaše dluhy, exekuce ze zajištěním nemovitosti - vyplatí až 80% z ceny nemovitosti.
Funguje i jako HYPOTÉKA ze zajištěním kupované nemovitosti. 
Vhodná i pro OSVČ, kde se ručí nemovitým majetkem - stroje, nemovitost a pod.
 
KLIK NA OBRÁZEK PRO VÍCE INFO A ZAŽÁDEJTE PŘÍMO PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK. NIKAM NEMUSÍTE. 

 

Zonky nyní umí půjčit peníze do 5 minut od vyplnění žádosti uživatelem.

I Zonky umí konsolidaci půjček. 

Zonky.cz je on-line služba, kde si mezi sebou lidé půjčují peníze. Za výhodný úrok a za férových podmínek. Tady nejste v bance, ale mezi opravdovými lidmi. Celý proces půjčky je příjemný, o všem s vámi mluvíme a nic před vámi netajíme. Zonky vás propojí s lidmi, se kterými byste se chtěli potkat, a v průběhu vaší půjčky se o vás bude starat.